“Левски”загуби срещу унгарския втородивизионен “Вашаш” в Турция

Дата:

Левски претърпя загуба след като пропиля преднина от два гола в контролния си мач срещу втородивизионния унгарски отбор Вашаш. В първото полувреме “сините” водеха с 2:0, след като Марин Петков подаде отличен център в наказателното поле, а Цунами реализира с глава. В началото на второто полувреме Фабио Лима комбинира с Илиян Стефанов, който удари, а след рикошет топката отново се оказа в мрежата.

Въпреки преднината, Левски позволи на Вашаш да изравни с голове от Кристоф Хинора и Себастиен Фаркаш. След този обрат, в 80-ата минута, Милан Тот реализира трети гол за унгарците и така завърши 3:2 в тяхна полза. Следващият контролен мач на Левски в Турция ще бъде срещу украинския отбор Олександрия в неделя (21 януари).