Консултациите за състава на РИК-Пазарджик ще бъдат на 1 септември

Дата:

Областният управител Валентина Кайтазова насрочи на 1 септември консултации за състава на РИК Пазарджик за предстоящите избори. Консултациите ще се проведат от 11.00 ч. и ще бъдат излъчвани на живо във Фейсбук страницата на Областна администрация Пазарджик.

Поканени за участие в консултациите са представляващите (или упълномощени от тях лица) парламентарно представените партии и коалиции – Коалиция „ГЕРБ-СДС”, Коалиция „ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА-ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ”, ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ”, ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ”, Коалиция „БСП за БЪЛГАРИЯ”, ПП „ИМА

ТАКЪВ НАРОД”, информираха от областната администрация. Участващите в консултациите, представляващи политически партии и коалиции или упълномощените от тях, следва да представят до 10,00 часа на 1 септември 2024 г.

(неделя), в деловодството на Областна администрация Пазарджик своите писмени предложения по състава на РИК-Пазарджик и всички останали документи, посочени в Изборния кодекс и решенията на ЦИК относно реда и условията за провеждане на консултациите.

Сподели

Абонирай се

Актуални

Подобни
Подобни

Разследват “Челси” в 74 нарушения от времето на Роман Абрамович

"Челси" е разследван за 74 нарушения на дисциплинарния правилник...

За първи път “Левски” с всичко налично в първенството

УЕФА глоби “сините” с 10 хил. евро заради скандирания на феновете в мача с АЗ ...

Джокович се мести със семейството си в Атина, след като бе обявен за предател в Сърбия

Новак Джокович е един от най-големите любимци на цяла...