Барселона се наложи над Осасуна в Примера дивисион

Дата:

Барселона успя да победи Осасуна с минималните 1:0 у дома в мач от Примера дивисион.

Голът беше отбелязан от Витор Роке в 63-ата минута след асистенция на Жоао Кансело. Този успех бе от значение за шампионите, които в момента заемат третото място във временното класиране.

Осасуна завърши с 10 футболисти на терена, след като Унай Гарсия беше изгонен с червен картон в 68-ата минута. Отборът от Памплона не успя да отбележи гол в четири поредни мача в Ла Лига.

В следващия двубой за този ден е столичното дерби между Атлетико Мадрид и Райо Валекано.

В четвъртък Реал Мадрид ще гостува на градския си съперник Хетафе, като цели да се изкачи на върха на класирането.