Арда Кърджали надви Локомотив София в мач от Първа лига

Дата:

В мач от 20-ия кръг на efbet Лига, Арда Кърджали постигна успех срещу Локомотив София с резултат 1:0, като гост.

Единственото попадение в мача бе реализирано от Станислав Иванов в заключителните минути на срещата. Протекоха няколко спорни ситуации, като три отменени гола за Арда и отменена дузпа за Локомотив София след вмешателство на VAR.

Станислав Иванов реализира решаващия гол в 84-ата минута. Този успех бе отбелязан с минимален резултат в столичния квартал Надежда.

Арда остана на седмото място с 31 точки в своя актив, като е на една зад Левски и ЦСКА 1948. Локомотив София завършва годината с поражение – 11-то за тима през сезона в Първа лига. “Железничарите” останаха с актив от 19 точки на 13-ото място.