43% са гласували за кмет на с. Рельово до 11 ч
Към 11:00 часа активността на частичните местни избори в село Рельово е 43%, гласували са 75 души, съобщиха за
Към 11:00 часа активността на частичните местни избори в село Рельово е 43%, гласували са 75 души, съобщиха за БТА от Общинската избирателна комисия (ОИК) в Самоков. Няма нарушения към този час. През Секционната избирателна комисия е спокойно. Няма опашки, а служители на полицията охраняват.
Кандидатите за кмет са трима. Жителите на селото ще гласуват единствено на хартия. Изборният ден започна в спокойна обстановка. До частични избори се стигна след като ОИК прекрати предсрочно пълномощията на кмета на селото.
В избирателната комисия са постъпили две писма – от Централната избирателна комисия и от Министерския съвет, в които се твърди, че той е собственик и управител на фирма и председател на читалище.
Тези обстоятелства се установяват и от служебно извършената справка в Търговския регистър, казаха от ОИК – Самоков.



