Спорт

Шествия на „червени“ и „сини“ фенове по централните улици на София

Феновете на ЦСКА тръгнаха на шествие към Националния стадион за предстоящото дерби с Левски от 13-ия кръг на Първа

Шествия на „червени“ и „сини“ фенове по централните улици на София

Феновете на ЦСКА тръгнаха на шествие към Националния стадион за предстоящото дерби с Левски от 13-ия кръг на Първа лига. Двубоят започва в 14:45 часа.


За разлика от последните години, когато „червените“ привърженици се събираха в градинката на ул. Иван Асен II, този път те избраха друго свое емблематично място – „Кравай“. Те се събраха там в 12:00 часа, а час по-късно тръгнаха на шествие към стадиона. По пътя си към Националния стадион „червените“ ултраси опънаха простор с артикули на вечния съперник, които впоследствие запалиха, а след това те издигнаха и знамена с нацистки символи.

В същото време организираните фенове на Левски по традиция се събраха пред магазина на Националния клуб на привърженика на бул. Тодор Александров в 13:00 часа и малко по-късно също се насочиха към Националния стадион.

Интересът към двубоя е голям, като се очаква по трибуните да има над 20 хиляди зрители.

/БГНЕС

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *