ЦСКА започна контролите с победа над Литекс

Дата:

ЦСКА записа победа с резултат 5:3 над Литекс в първата си контролна среща по време на зимната подготовка. Марк-Емилио Папазов откри резултата в полза на ЦСКА още във втората минута с глава. Скоро след това Иван Иванов изравни за Литекс. В 22-ата минута Матиас Фаетон увеличи за ЦСКА с дузпа, а само минута по-късно Дюкенс Назон донесе трети гол на “червените”. Георги Стайков намали за Литекс до 2:3 в 30-ата минута.

В началото на втората част, ЦСКА запази доминиращата позиция, а Илиан Антонов увеличи преднината на отбора си на 4:2 в 56-ата минута. В 78-ата минута Кингсли Бучи от Литекс вкара трети гол за отбора си. Накрая, в 90-ата минута, Джонатан Линдсет увеличи резултата на 5:3 в полза на ЦСКА.