Ивелин Попов предсказа трансфер от ЦСКА в „Ботев“ (Пд)
Капитанът на „Ботев“ (Пд) Ивелин Попов копира собственик на футболен клуб у нас, като с пост в социалните мрежи
Капитанът на „Ботев“ (Пд) Ивелин Попов копира собственик на футболен клуб у нас, като с пост в социалните мрежи посочи, че офанзивният халф на ЦСКА Станислав Шопов ще се завърне при „канарчетата“.
Вчера Шопов асистира на Никола Илиев за гола на младежкия национален отбор при загубата с 1:2 от Германия в европейска квалификация. „Шопов и Илиев – очаквайте скоро“, написа Ивелин Попов на стори в инстаграм.
Никола Илиев се завърна на „Колежа“ след престой в младежката формация на италианския гранд „Интер“ и ЦСКА 1948. Шопов е юноша на „Ботев“, а в ЦСКА е със статут на резерва. Той бе взет от „червените“ от „Хееренвеен“ (Нид).



